סדנאות והרצאות

סדנא "מנת יתר של חזקה"

הסדנא מציעה דרך קלה ומעניינת להצליח יותר בעסק, בעבודה ובכלל. בסדנא ננפץ כמה מיתוסים מקובלים ונפתח דרך חשיבה שונה המזמינה להתבסס על החזקות והיכולות המיוחדות לכל אחד מאתנו ולנצלם לטובת קידום העסק, העבודה, הפיתוח אישי וניהול ופיתוח העובדים.

סדנא "תקשורת אסרטיבית"

בניהול העסק ובעבודה אנו פוגשים מצבים מאתגרים מול לקוחות, עובדים, ספקים ובכלל. העברת מסרים ברורים באמצעות תקשורת אפקטיבית, ממוקדת ועניינית יעזרו לנו לנהל את העסקים שלנו טוב יותר וכן, יעזרו לנו להצליח להתמודד ולנצל את המצבים המאתגרים לצמיחה. בסדנא נלמד ונתרגל תקשורת אסרטיבית. נבחן מהו סגנון התקשורת האופייני לכל אחד מהמשתתפים. נתנסה בדיבור גרעיני ונלמד מהן שיחות קשות ואיך מנהלים אותן.

סדנא "להגשים חלומות"

איך לנהל את העסק  ו/או את עצמינו כדי להשיג את החלומות שלנו?
כשיודעים לאן רוצים להגיע ומה רוצים להשיג, אפשר למצוא את הדרך.
לכולם יש חלומות. בסדנא נלמד איך מגשימים אותם, נגלה שככל שהמטרות בעסק או בעבודה ברורות יותר, העבודה ממוקדת והסיכוי להשיגם גדול הרבה יותר. נדבר על חזון, על קביעת מטרות ויעדים, על הדרך לנהל ולהתנהל על פיהם. נגלה איך התפיסות שלנו יכולות לקדם או לעכב אותנו ואת החלומות שלנו.

מרים פאר מרצה

הרצאה "מנת יתר של חוזקה"

ההרצאה מציעה לך דרך קלה ומעניינת להצליח יותר ולהיות מאושרים יותר בחיים, בעבודה ובחיי המשפחה. ההרצאה תגרום לך לחשוב, להכיר את עצמך יותר, לשנות גישה כלפי העובדים שלך, ילדים שלך או התלמידים שלך ולהשפיע לטובה על חייהם ואושרם.